איך HairMax פועל

אנרגיית לייזר מחייה זקיקי שיער שנחלשו

HairMax מגביר את זרם הדם לגולגולת

®HairMax LaserComb - פוטותרפיית לייזר לטיפול בנשירת שיער ועידוד צמיחתו

המפתח לאפקטיביות של ה-HairMax LaserComb הוא טכנולוגיית הלייזר להמרצת זקיקי השיער. זרימת דם נמוכה או תוצר לוואי של הורמון בשם דיהידרוטסטוסטרון (DHT) גורמים לזקיק השיער להצטמצם בהדרגה עד שהוא נעלם לגמרי. ה-HairMax LaserComb מקרין קרן לייזר בעוצמה נמוכה, מזין ישירות את זקיקי השיער וממלא אותם באנרגיה הנדרשת להם להמרצת גורמי צמיחה, הארכת שלב הצמיחה, וסיוע בשחזור מחזור שיער בריא.
ה-HairMax LaserComb פועל על בסיס פוטותרפיית לייזר שמייצרת אור נראה לעין בספקטרום האדום. המכשיר הוכח קלינית כטיפול מוצלח בנשירה והמרצת הזקיקים לעידוד צמיחת שיער.
עשורים של מחקר הוכיחו שסוג האור בו משתמשת הטכנולוגיה של היירמקס הוא הגורם היעיל ביותר לעידוד צמיחת שיער.
- החייאת זקיקי השיער: אור הלייזר מגביר את כמות האדנוזין טריפוספט (ATP), הדלק של התאים החיים שבסופו של דבר יוצרים את השערה בתוך הזקיק. מחקרים מדעיים מראים כי עלייה בכמות ה-ATP גורמת לתאים פרטניים להגביר את פעילותם. ATP אינטגרלי לפעולת התא כ"מוליך אנרגיה". תהליך זה דומה לפוטוסינתזה בצמחים. בצורה זו סביבת הזקיק מטופלת כך שהוא יוכל לעודד צמיחה ולהפיק שיער בריא.
- סיוע בהגברת זרימת הדם לגולגולת: אנרגיית אור הלייזר יכולה לסייע בהגברת זרימת הדם לגולגולת, מה שיכול להוביל לזקיקי שיער בריאים יותר ולסייע בהסרת אלמנטים מזיקים כגון DHT - ההורמון האחראי על נשירת שיער.

פוטותרפית שיער (פטנט רשום) הינו חלק בלתי נפרד מהטיפול בנשירת שיער

פטנט מנגנון הפרדת השיער שלנו יוצר נתיב חופשי לאור הלייזר כדי שיגיע לגולגולת שלך. השיער הוא המגן הטבעי שמונע מאנרגית האור להגיע לגולגולת. כדי להתגבר על כך, ה-HairMax מכיל מנגנון שיניים שמפריד את השיער כדי לאפשר אספקת אנרגית אור מקסימלית לזקיקי השיער ולהשגת תוצאות מיטביות.

טכנולוגיית היירמקס

HairMax LaserComb ומחזור צמיחת השיער

מחזור צמיחת השיער כולל שלושה שלבים: צמיחה (אנגן), מנוחה (טלוגן), ונשירה (קטגן). התמונות להלן ממחישות את השלבים השונים של שורש השיער וכיצד ה-HairMax LaserComb מטפל בנשירה בכל שלב.

בכל זמן נתון, 10-20% מהשיער שלך נמצא בשלב קטגן או טלוגן וממתין לנשירתו והחלפתו ע"י שיער אנגני פעיל (בדומה לאופן שבו שן חלב נדחפת החוצה ע"י שן קבועה).

היירמקס בפעולה

ה-HairMax LaserComb ממריץ את הגולגולת, מחייה זקיקים בשלבי קטגן (ביניים) וטלוגן (מנוחה), וגורם ליצירת שיער אנגני חדש. השערות האנגניות החדשות גורמות לנשירת כמות גדולה יותר של שערות קטגניות וטלוגניות מאשר במחזור צמיחה רגיל. השערות הדקות והדלילות שנושרות היו נושרות בכל מקרה, והן מוחלפות בצמיחת שיער סמיך, מלא, וחזק יותר. הגברת פעילות השיער האנגני גורמת לעלייה קלה ברמת הנשירה בתחילת הטיפול ואינו מהווה סיבה לדאגה. זהו סימן חיובי שמצביע על כך ש-HairMax נכנס לפעולה.

 • זקיק שיער אחרי שימוש במכשיר היירמקס

  שורש חי מצמיח שיער

  HairMax מספק אנרגיה לזקיק שיער בריא יותר שמעודד צמיחת שיער מהירה יותר.

  בשלב הצמיחה, או השלב האנגני, כל שערה צומחת בערך ס"מ אחד ("1/2) לחודש במשך 2 עד 8 שנים. ה-HairMax LaserComb מסייע באספקת אנרגיה לתהליך צמיחת השיער ובכך מייצר שיער בריא ומלא יותר

   

 • זקיק שיער במנוחה בטיפול מכשיר היירמקס

  שורש חי בשלב מנוחה או נשירה

  HairMax ממריץ את השורש ליצירת זקיק שיער בריא יותר.

  בשלב המנוחה או השלב הטלוגני, השיער מפסיק לצמוח ו"נח" במשך 2-4 חודשים, עד שהוא נושר. ה-HairMax מסייע בהמרצת צמיחה מחודשת של שיער.

   

 • זקיק שיער חלש שניתן לחזק בעזרת מכשיר היירמקס

  שורש נחלש עם שיער עדין (vellus) ממוזער

  HairMax ממריץ צמיחה של שיער עבה ובריא יותר ומסייע להיפוך תהליך המזעור.

  שיער vellus (שיער "פלומה" עדין, בהיר, וקצר) - ה-HairMax מסייע לשערות העדינות ע"י המרצת צמיחתן לשיער עבה ומלא יותר.

   

 • שורש שיער מת - לא ניתן להחיות בעזרת מכשיר היירמקס

  שורש מת - לא ניתן להחיות.

  השורש מת ולא ניתן לסייע לו.