היירמקס - מברשת הלייזר לטיפול יעיל בנשירת שיער

מי אנחנו

מפעל היירמקס

HairMax היא חברת טכנולוגיה המכוונת לשיפור והעשרת החיים על ידי שילוב המדע של צמיחת שיער. בכל מוצר שאנחנו מוכרים, אנחנו אף פעם לא שוכחים כי מאחורי כל מוצר נמצא אדם אמיתי אשר הניח את אמונו בנו, מישהו המתוסכל מנשירת שיערו ואשר ספג מכה לביטחונו העצמי או ירידה בהערכה העצמית שלו. אנו מכבדים את האמון שניתן בנו על ידי דאגה כנה ללקוחותינו, בנסיון לסייע להם להרגיש טוב יותר עם עצמם ותוך שאנו מציעים תמיכת לקוחות ברמה עולמית עם פתרונות איכותיים.

עם למעלה ממיליון מכשירי לייזר שנמכרו ב -170 מדינות מאז ייסודנו בשנת 2000, זכינו בהכרה כמותג בעל שם עולמי מוביל ללא עוררין בתחום טכנולוגייה הביתית לצמיחת שיער. הבידול שלנו משתנה מאחר ואנו משנים ללא הרף את סף המצויינות עבור כל אחד מהמוצרים שלנו, ההיצע שלנו נע בין מכשירי לייזר למוצרי טיפוח השיער שלנו ותוספי תזונה. מאמץ מיוחד מושקע כדי להבטיח שכל מוצר אשר אנו מפתחים בשוק תואם את הסטנדרטים האיכותיים ביותר.

מתחרינו התחלפו בעוד שאנו חותרים להישאר נאמנים למחוייבותנו לספק את המוצרים והשירותים הטובים ביותר בכל מקום בעולם. המחויבות של HairMax לעזור לאנשים לגדל מחדש את השיער שלהם היא לא שטחית, זהו הכוח המניע מאחורי כל מה שאנחנו עושים. זוהי ההתמקדות הכללית שלנו, ללא יוצא מהכלל בכל מה שאנחנו חושבים עליו ובכל יום.

סיפור אישי

את ההיכרות הראשונית שלי עם טיפול בלייזר עבור התקרחות ערכתי כאחד מהמנהלים של החברה בשנת 1999, במרפאה שלנו. באותו זמן, הייתי בן 35, וכבר חוויתי נשירת שיער במשך חמש שנים. ניסיתי הכל מפתרון טופיקלי (שאותו מצאתי כמאוד לא נוח ומבולגן – השיער שלי נראה גרוע יותר מאשר אי פעם!) עד לכדי תוספי ויטמינים. שום דבר לא עבד. ואז שמעתי על תרפיה בלייזר. תרפיית לייזר צילומית, כפי שהוא מכונה בקהילה הרפואית, היא טיפול בטוח ויעיל כנגד נשירת שיער ללא כל תופעות לוואי ידועות.

זמן קצר לאחר שהתחלתי את הטיפולים בלייזר במרפאת סידני לשיער, השיער שלי נעשה סמיך ומלא יותר, נשירת השיער שלי שככה וגידלתי מחדש כמות משמעותית של שיער אבוד. אני גם חווה שיפור דרמטי במצב השיער שלי וגם כמות הקשקשים בשערי פחתה. הייתי כל כך מופתע מהתוצאות שהתחלתי ביחסי עבודה עם מייסד המרפאה, שהייתה חלוצה בשימוש בתרפיית לייזר לשיער. הרעיון של LaserMax LaserComb נולד. הצטרפנו למאמצים לפתח אב טיפוס של מכשיר טיפול בלייזר במחיר סביר לטיפול בהתקרחות כך שכולם יוכלו לחוות את אותן תוצאות מרגשות שחוויתי. לאחר מספר שנים של מחקר, עיצוב ופיתוח, המאמצים שלנו הביאו ל- LaserComb HairMax.

בלקסינגטון אינטרנשיונל ההתמקדות העיקרית שלנו היא לסייע לאנשים הסובלים מההשפעות הריגשיות של נשירת שיער. חוויות לקוח חיוביות כמו גם שביעות רצון המשתמשים הם המטרות העיקריות שלנו. אנו מקווים כי לאחר שקראת את החומר הזה, אתה תחליט לנסות את LaserComb HairMax על עצמך. זה עבד בהצלחה לא רק בשבילי, אלא עבור עשרות אלפי גברים ונשים בדיוק כמוך.

שלך,

חתימה של מייסד החברה

פרסי הוקרה ושותפויות

אנחנו אחת מתוך 14 חברות ייצור ארציות בלבד שזכו לקבל את ההכרה הממשלתית הגבוהה ביותר עבור פעילות היצוא בזמן ממשל אובמה.

לקסינגטון אינטרנשיונל LLC, זכתה בפרס היוקרתי של נשיא ארה"ב לשנת 2009, המייצג את מצוינות הייצוא. כמו כן, זכינו בפרסי עיצוב ובפרסי מוצרי היופי המוערכים ביותר.

פרסים היירמקס

ערכי הליבה שלנו

  • הערכים העמוקים של HairMax מבוססים על ארבעת העקרונות השולטים בדרך פעולתנו:
  • לשים את צרכי הלקוחות ואת רווחתם בראשונה: ללא לקוחות אין לנו עסק. אנו מכבדים את הסיבות הרגשיות והאינטראקטיביות ביותר שהם פונים אלינו לעזרה. הצורך לעזור ללקוחות לשפר את חייהם מעוררת השראה בעובדים המסורים שלנו, והם מבינים כי כאשר הם שמים את הלקוחות במקום הראשון, כולם מנצחים.
  • להתחייב לשיפור מתמיד של מוצרים וחדשנות: מאז הקמתה בשנת 2000, HairMax עמדה על מחויבותה לחדשנות על ידי הרחבה מתמדת של קו מכשירי הלייזר ופיתוח מוצרי טיפוח השיער ותוספי תזונה המשלימים את טיפולי הלייזר.
  • להשקיע רבות במחקר המדעי: עד כה השקיעה HairMax בשבעה מחקרים קליניים באוניברסיטאות יוקרתיות. תוצאות אלו פורסמו בחמישה כתבי עת רפואיים.
  • הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה בענף: מוצרי HairMax עולים או עומדים באופן עקבי בדרישותיהן המשפטיות וציפיותיהם של לקוחותינו. אנו מיישמים מערכת ניהול איכות קפדנית, כולל עמידה בכל הדרישות הרגולטוריות, כדי להבטיח את הסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות הסביבה והבטיחות. כל תהליכי הייצור הם מהחדישים ביותר ועומדים בסטנדרטי איכות של ISO.

מוצרים חדשניים - ביצועים גבוהים

מדע צמיחת השיער של HairMax", הוא יותר מסיסמה. זוהי ההבטחה שלנו לך, והערבות שלנו, כי המדע נמצא בתוך כל מוצר שאנחנו מוכרים. HairMax מוכרת כחלוצה של הטכנולוגיה לצמיחה מחודשת של השיער במכשירים ביתיים, והמובילה העולמית הבלתי מעורערת בתחום. הרווחנו את ההכרה הזו על ידי פיתוח מוצרים חדשניים שחשובים לאנשים … מוצרים שמשנים חיים. המשימה שלנו לעזור לאחרים מחייבת אותנו להמשיך לחדש, אם זה אומר לשפר את המוצרים הקיימים או להמציא חדשים.

בשנת 2015 הציגה HairMax עיצוב מחדש עבור שורה של מוצרי טיפוח השיער, הכולל שילוב של מרכיבים נוספים הידועים לשיפור שיער הקרקפת. באותה שנה הופיעה לראשונה המהדורה המהפכנית HairMax LaserBand 82 – שהוא המכשיר לצמיחת השיער המהירה ביותר באמצעות לייזר בעולם. בכל זמן נתון יש כמה מוצרים חדשים בפיתוח במטה HairMax.

HairMax מציעה את האוסף המלא ביותר של טיפולי נשירת שיער מתקדמים ומוצרי טיפוח השיער בשוק. אלו כוללים:

  • התקני לייזר באישור FDA
  • מוצרי טיפול בשיער דליל וטיפוח שיער
  • תוספי תזונה איכותיים ויעילים לטיפול בשיער
  • סיבי שיער

הלקוחות שלנו יודעים שהם יכולים תמיד לסמוך על HairMax שתציע מוצרים ידידותיים ויעילים למשתמש המותאמים לאורח חייהם בעיצוב יוקרתי ומבלי לחסוך באיכות של HairMax.