מברשת לייזר לעצירת נשירת שיער ולהאצת צמיחתו

איך עובד HairMax:

  • ממריץ את אספקת החמצן וחומרים מזינים לזקיק כדי לסייע לצמיחת השיער.
  • טיפול בהתקרחות: מעודד ומעיר זקיקי שיער חלשים או רדומים
  • מחולל מהפכה בדילול השיער ומשחזר את מחזור הצמיחה הטבעי של השיער.
  • מדרבן את צמיחת השיער למלאה, צפופה וחזקה יותר.
קנו עכשיו

פטנט עם שיניים להפרדת שיער

מכשירי הלייזר של HairMax כוללים פטנט מיוחד לשיניים המפרידות שיער. השיער מהווה מחסום טבעי של אור בפני הקרקפת. מנגנון הפרדת השיער (שיני המברשת), דואג להפריד את השיער וליצור שבילים כך שכמות אופטימלית של אור לייזר תגיע לזקיקי השיער ותשיג את התוצאות הטובות ביותר.

היירמקס - המכשיר הבלעדי לטיפול להצמחת שיער

HairMax טיפול הלייזר האולטימטיבי לצמיחת שיער

פטנט יחודי של היירמקס להפרדת שיער לקליטת לייזר באופן מייטבי

פטנט מיוחד לשיניים המפרידות שיער כדי לאפשר חדירת אור לזקיקים

לייזר ממכשירים אחרים נחסם על ידי השיער הקיים

במכשירי לייזר אחרים, השיער חוסם את אור הלייזר מהקרקפת

כיצד טיפול באור לייזר מעודד את צמיחת השיער

טיפול הלייזר של HairMax בנשירת שיער, עושה שימוש בתהליכי גירוי שמקורם באנרגיית אור – טכנולוגיית הלייזר הייחודית, ברמה נמוכה, מחזקת ומעוררת את זקיקי השיער לצמיחת שיער מלאה וחזקה יותר.

כאשר האור גובר, הוא מזין את תאי זקיקי השיער ע”י אספקת חמצן לשורשי השיער, הגורמת לעידוד צמיחתו.

מברשת הלייזר מפחיתה את דילול השיער, ומשחזרת את מחזור הצמיחה הטבעי של השיער שלך כדי לסייע לו לגדול באופן מלא, צפוף, עבה וחזק יותר!

שיער בריא ומלא

צמיחת שיער בריאה

חיזוק שורשי שיער עם היירמקס

עידוד צמיחה על ידי HairMax

זקיקי שיער חלשים

זקיקי שיער מוחלשים

מחזור צמיחת השיער

כדי להבין טוב יותר את היתרונות של הטיפול בנשירת השיער עם מכשירי לייזר היירמקס, כדאי להבין תחילה את שלבי מחזור צמיחת השיער. התמונות להלן ממחישות את השלבים השונים:

שלבי צמיחה נורמליים של שיער

מחזור צמיחת השיער מורכב משלושה שלבים: צמיחה (Anagen), מנוחה (Telogen) ומעבר (Catagen). בכל זמן נתון, 10-20% מהשיער שלנו נמצא בשלב Catagen או Telogen הממתינים לנשור ולהתחלף בשיער Anagen פעיל (בדומה לאופן שבו שן חלב של תינוק נדחפת על ידי השן החדשה והקבועה). מברשת הלייזר של HairMax ממריצה את זקיקי השיער הנמצאים בשלבי המעבר והמנוחה (קטגן וטלוגן), ובכך מזרזת את התהליכים המסייעים לצמיחת שיער חדש בשלב Anagen.

מחזור צמיחת השיער

שלבי התנוונות של שורשי שיער
  • ב”שלב הצמיחה” (“שלב האנגאן”), השיער גדל כסנטימטר בכל חודש, במהלך תתקופה שבין שנתיים עד שמונה שנים. HairMax מעודד את המשך הצמיחה באמצעות אספקת אנרגייה לזקיקי השיער, לצמיחת שיער בריא ומלא.
  • ב”שלב המנוחה” (“טלוגן”), השיער מפסיק לגדול במשך חודשיים עד ארבעה חודשים, ונושר לאחר מכן. HairMax מספק חמצן ומספק ומעודד אספקת חומרי הזנה ובכך מקצר את השלב כך שהשיער לא “נח” – פעילות זו מביאה לצמיחה מחודשת של השיער.
  • HairMax מסייע לפלומת השיער להפוך לצפופה, סמיכה, חזקה ובוגרת יותר.
  • השורש מת ולא ניתן להציל אותו.
צמיחת שיער

HairMax: החלוצים בשימוש ביתי בטכנולוגיית לייזר לצמיחת שיער

HairMax הוא תוצאה של מחקר ופיתוח שבוצעו במשך שני עשורים. מחקרים שהביאו ליצירתו של לייזר בעצימות נמוכה המאפשר הצמחת שיער. המכשיר בטוח, יעיל וקל לשימוש. מכשירי הלייזר של HairMax היו הראשונים לקבל את אישור ה- FDA, הן בתחום המיכשור הרפואי והן במכשירים לשימוש ביתי שנועדו לעודד את הצמיחה הטבעית של השיער ולטפל בנשירת השיער, בקרב נשים וגברים כאחד.

מברשת הלייזר היירמקס פועלת באמצעות תהליך המכונה Photo-Biostimulation הדומה לתהליך הפוטוסינתזה בצמחים. מכשיר הלייזר של HairMax מנצל את יכולת הפוטותרפיה של הלייזר המספק אור גלוי בספקטרום האדום. אנרגיית האור הטיפולית מזינה את זקיקי השיער ומעודדת את צמיחתו, מאריכה את שלב צמיחת השיער, מסייעת בשיקום מחזור צמיחת השיער וגורמת לצמיחת שיער חדשה עם צפיפות מוגברת, מלאה, חיונית ובריאה.