מדוע מכשירי הלייזר של HairMax הם הבחירה הטובה ביותר

עם כל כך הרבה מידע על טיפולים בנשירת שיער, רכישת מכשיר טיפול בלייזר יכולה להיות לפעמים מבלבלת. אך זה לא חייב להיות כך. אנו מאמינים כי ההחלטות הטובות ביותר נעשות כשמבינים מהם ההבדלים בין האפשרויות השונות. אנו כאן כדי לסייע לך למיין את כל המידע ולפרוש בפניך את העובדות על מנת לעזור לך לבצע את הבחירה הנכונה.

יתרון על פני מכשירים אחרים עם 3 אלמנטים יעילים

לעבוד יחד כדי לגדל את השיער שלך!

יתרון על פני מכשירים אחרים עם 3 אלמנטים יעילים

לעבוד יחד כדי לגדל את השיער שלך!

עוצמת לייזר של היירמקס

עוצמת לייזר

מכשירי הלייזר של HairMax עובדים עם אור מרוכז המגיע באופן ישיר. זהו אור ממוקד החודר לעור הקרקפת ומגיע לזקיקים שלך, בניגוד לנורות LED שאינן ממוקדות.

צפיפות לייזר של היירמקס

צפיפות לייזר

דיודות הלייזר של HairMax ממוקמות היטב בתוך המכשיר על מנת לספק באופן עקבי ואחיד אור לייזר אל זקיקי השיער שלך.

טכנולוגיית שיניים מפרידות שיער של היירמקס

שיניים מפרידות שיער

מכשיר הלייזר של HairMax כולל פטנט להפרדת שיער באמצעות מנגנון שיניים. מנגנון זה הוא המאפשר לספק באופן מקסימאלי את אנרגיית אור הלייזר לזקיקי השיער שלך על מנת לקבל תוצאות אופטימאליות.

בהשוואה למכשירים אחרים

מהלייזר ועד למשך הטיפול, שטח הטיפול, יעילות וקלות השימוש, HairMax עולה על כל מוצר אחר!

כשמשווים בין מכשירי לייזר להצמחת שיער, צריך לדעת מראש מהם ההבדלים בין המכשירים, וזאת בכדי להיות בטוחים ברכישת המוצר הטוב ביותר הקיים בשוק, והמיוצר ע"י חברה מהימנה ומובילה בתחום. האמת היא שאנו מתקשים לראות מכשירים אפקטיביים ובעלי מפרט טכני מתאים לטיפול יעיל בנשירת שיער.

ב- HairMax אכפת לנו כאשר אלו הסובלים מנשירת שיער מולכים שולל על ידי כמה מהמתחרים שלנו. אנו סבורים כי בהחלט מגיע לך יותר. לכן חשוב מאוד להשוות בין תכונות המכשיר שלנו לאלו של האחרים וכך ניתן להבין מיד למה HairMax הוא המותג מס' 1 בארה"ב להצמחת שיער באמצעות לייזר.

תפזורת אור במכשירים שאינם היירמקס

מכשירים אחרים:
דפוס קרן מפוזר ואופן פיזור אקראי של האור

דיודות הלייזר של HairMax ממוקמות היטב בתוך המכשיר על מנת לספק באופן תמידי ואחיד אור לייזר אל הזקיקים שלך.

אור ממוקד במכשירי היירמקס

HairMax:
פיזור אור לייזר עקבי

הלייזרים הם אחידים וממוקמם במכשירי HairMax. הם יוצרים כיסוי אחיד על הקרקפת ופיזור אחיד ועקבי של אנרגיית האור. ללא כתמים, כיסוי רב יותר, תוצאות טובות יותר.

אור לא עובר במכשירים שאינם היירמקס

מכשירים אחרים:
דפוס קרן מפוזר ואופן פיזור אקראי של האור

דיודות הלייזר של HairMax ממוקמות היטב בתוך המכשיר על מנת לספק באופן תמידי ואחיד אור לייזר אל הזקיקים שלך.

האור עובר ומגיע לשורשי השיער במכשירי היירמקס בעזרת פטנט הפרדת שיער

HairMax:
פטנט שיניים מפרידות שיער

תכונה חשובה של מכשירי הלייזר של HairMax הם השיניים להפרדת שיער. השיער מעוצב על ידי הטבע כמגן שמטרתו לחסום את הקרקפת מאור השמש. השיניים של המכישרים שלנו מפרידים בין השערות שלך כדי לסייע באספקת אנרגיית האור לזקיקים ובכך להגיע לתוצאות אופטימאליות.

מכשיר Irestore

מכשיר IRestore:
בקצה הראש

הכובע של המתחרה והקסדות מאפשרים כיסוי אנרגיית לייזר לראש בלבד. בעוד שהאור אינו מגיע אל צידי הקרקפת. רק החלק העליון של הראש מקבל טיפול.

מכשיר קשת היירמקס

HairMax:
כיסוי הקרקפת

היירמקס מאפשרים טיפול מלא בכל אזורי הקרקפת -אם באמצעות מברשת הלייזר ועם באמצעות קשתות הלייזר בנד, כל הקרקפת זוכה לטיפול אחיד ויעיל.

טיפול ארוך במכשירים שאינם היירמקס

IRestore, IGrow, תראדום, קפילוס:
זמן טיפול ארוך יותר

במכשירי לייזר אחרים זמן הטיפול משתנה והוא בין 20 ל-30 דקות. הרבה מאוד זמן במהלכו יש לחבוש קסדה כבדה או מכסה המייצר חום. עם אורח החיים האינטנסיבי של ימינו, קשה למצוא זמן לטיפול כה ארוך באמצעות מכשירים ולהתמיד בו.

טיפול מהיר לנשירת שיער היירמקס

HairMax:
זמן הטיפול המהיר ביותר

היירמקס – הטיפול הכי מהיר והכי יעיל! עם מברשת לייזר היירמקס 12, זמן הטיפול אורך כ-8 דקות (אחת ליומיים). בעוד שטיפול באמצעות קשתות הלייזר שלנו אורך כ-90 שניות (כרגע אינן זמינות בישראל)

הבנת ההבדלים בין לייזר ל- LED

בודאי שמעת לא מעט על נוריות LED בכל הקשור לטיפולים מבוססי אור. נוריות LED משמשות לטיפולים על פני העור. אך כדי לעודד את צמיחת השיער יש צורך בכוחו של אור הלייזר על מנת לחדור אל זקיקי השיער.

קיים הבדל משמעותי בין לייזר ל- LED בכל הקשור להצמחת שיער. למרות שהם עשויים להראות אותו הדבר, הרי שרק לייזר הוכח קלינית כמקדם את צמיחת השיער. הסיבה לכך היא שלייזר מספק אור חזק וממוקד יותר מזה של LED. בנוסף, כל אנרגיית לייזר מתמקדת בגל אור אחד בצבע מסויים של אור. אנרגיית האור של ה-LED לעומת זאת מפוזרת לתוך אורכי גל שונים (צבעים שונים).

מדוע המתחרים החליטו להשמש ב-LED במכשירי הצמחת השיער שלה? התשובה הפשוטה היא כי נוריות LED הן פחות יקרות באופן משמעותי מדיודות לייזר.

התמונות להלן ידגישו הבדלים נוספים בין הלייזר ל-LED.

קרן לייזר ממוקדת - רק בהיירמקס לעצירת נשירת שיער

IGrow, IRestore: מפזר את האור ופחות אנרגייה מגיעה לזקיקים

האור הנובע מנוריות LED במכשירים אחרים אינו מותאם או ממוקד ולכן הוא משתקף על הקרקפת – אור זה מספק פחות אנרגיה שמגיעה לזקיקים.

אור לא ממוקד ולא יעיל

אור בהיר ממוקד, אור לייזר שמגיע לזקיקים

אור לייזר הוא אור ממוקד, כלומר הוא מגיע באופן ישיר. זהו אור החודר את הקרקפת ומגיע לשורש הזקיק – חיוני על מנת לעודד את צמיחת השיער.

אור לד לא ממוקד כמו לייזר

IRestore (מוצג למעלה), IGrow: לייזרים, אורות LED

מכשירים מתחרים מורכבים מלייזר ו-LED. נוריות LED הן פחות יקרות באופן משמעותי, והן לא הוכחו כמי שעובדות טוב כמו הלייזר.

טכנולוגיית לייזר יחודית של היירמקס לעצירת נשירת שיער

HairMax: דירוג 100% של לייזר

מכשירי HairMax מיוצרים עם 100% לייזור בדירוג רפואי בלבד ללא LED

תוצאות אפשר לראות - ביטחון אפשר להרגיש - היירמקס להצמחת שיער

משתמשים אמיתיים, תוצאות אמיתיות, צמיחת שיער אמיתית

נשים

עצירת נשירת שיער בנשים בעזרת היירמקס
צמיחת שיער בנשים בעזרת היירמקס

גברים

עצירת נשירת שיער בגברים בעזרת היירמקס
צמיחת שיער בגברים בעזרת היירמקס

אף חברה אחרת לא תוכל להשוות את נתוני הבדיקה שלנו

מחקרים קליניים נוספים על אנרגיית אור לייזר המעודדת צמיחת שיער, יותר מאשר כל חברה אחרת

ב- HairMax, אכפת לנו ולכן המחקר הקליני שלנו נערך בשבע אוניברסיטאות יוקרתיות, ברחבי ארה"ב, כולל מרפאת קליבלנד, אוניברסיטת מיאמי ואוניברסיטת מיניסוטה. והם תאמו לסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה. לא ראינו מחקרים קליניים אמינים שבוצעו או אומתו על ידי כל מתחרה אחר, ושכללו את הסטנדרטים האקדמאיים הגבוהים ואת הרמה הגבוה של התעשייה. עם יתרונותיהם של מחקרים מוכחים המבוצעים כראוי קשה, להתווכח !

צמיחת שיער משמעותית בעזרת היירמקס

צמיחת שיער משמעותית

גברים ונשים חוו במהלך המבדקים הקליניים צמיחה משמעותית של שיער חדש עם עלייה ממוצעת בספירת השיער של 129 שערות חדשות נוספות לכל 2 ס"מ מרובע.

היירמקס מוכח כעוצר נשירת שיער במחקרים רפואיים

פורסם בכתב עת רפואיים

HairMax הוא מכשיר צמיחת השוער בלייזר היחיד בשוק עם תוצאות מחקר קליניות ומבוקרות שפורסמו על ידי רופאים ב-6 מגזינים רפואיים.

מעל 90 אחוז הצלחה בעצירת נשירה - לפי מחקרים רפואיים שפורסמו

מעל 90% שיעור הצלחה במחקרים

מחקרים קליניים כפולים עם 460 גברים ונשים נערכו במכשירי HairMax בבתי חולים רפואיים מובילים ברחבי ארה"ב.

צמיחת שיער באישור ה-FDA

HairMax מוביל ולעולם לא מובל, החל מאישור ה-FDA למחקרים קליניים, ועד למגוון של מודלים זמינים למכשיר הלייזר. אנחנו מובילים בכל רחבי העולם בכל הקשור לשימוש בטכולוגייה לייזר לשיער. החל למן ייסודנו בשנת 2000 הקדשנו את עצמנו לטיפולי שיער בלייזר הזמינים לכולם. התחלנו בתוכנית מחקר מקיפה עבור אישורי ה-FDA כמכשיר רפואי ולא רק כמכשיר קוסמטי.

בשנת 2007, לאחר שנים של מחקר, פיתוח והשקעה משמעותית. התרחש אירוע היסטורי כאשר הוענק ל- HairMax אישור ה-FDA הראשון אי פעם למכשיר לייזר פוטותרפי המטפל בגברים בנשירת שיער ובעידוד צמיחת השיער והמיועד לשימוש ביתי. בשנת 2011, מכשירי HairMax קיבלו את אישור ה-FDA הראשון שניתן אי פעם למכשיר כזה עבור נשים. אולם לא עצרנו שם, כי מאז למכשירי הלייזר של HairMax הוענקה כמות חסרת תקדים עד כה של 7 אישורים.

לאף חברה אחרת לא זכתה במספר אישורי FDA כה רב. רבים ציטטו את הנתונים שלנו על מנת לקבל אישור מה-FDA "כחיקוי" של המכשירים שלנו. אתה יכול להיותר בטוח כי מכשירי הלייזר של HairMax הם באיכות הגבוהה ביותר, עם התוצאות העיקביות והצפויות ביותר של צמיחת שיער. יותר מאשר כל מכשיר אחר בשוק.

רופאים אמינים ממליצים על HairMax

רופאים ממליצים ברחבי העולם על מכשיר הלייזר HairMax למטופלים הסובלים מאובדן שיער תורשתי. Hairmax יכול לשמש לטיפול עצמאי או בשילוב עם טיפולים אחרים למניעת אובדן שיער HairMax מומלץ גם על ידי מנתחים רבים לשימוש לאחר ניתוח השתלת שיער, כדי לעזור לריפוי וקליטת השיער המושתל החדש.

ד"ר זקיה רחמן, דרמטולוגית

"אני רואה ב- HairMax כמו אבולוציה משמעותית בטיפול בנשירת שיער."

ד"ר דניאל מאן, מנתח פלסטי מוסמך

"מכשיר הלייזר של HairMax מסייע לגידול שיער. וככל שאתה עושה זאת מוקדם יותר, כך קל וטוב יותר בכדי להתגבר על נשירת שיער".

סוניה בטרה, MD, MSc, MPH

"אני ממליצה על HairMax על סמך בסיס הנתונים שמוצגים באופן משכנע ושנחקרו לעומק".

מיוצר על פי תקני האיכות הגבוהים ביותר

ראינו מתחרים רבים הנכנסים לשוק וחושבים שהם יכולים להשתמש בלייזר ו/או בנוריות פשוטות במכשיר, ולקדם מוצרים המיוצרים מבלי שהם מסייעים באמת. לאחר מכן הם מבינים כי יש צורך במכשור רפואי שעומד בתקנים מחמירים. חלק מהמתחרים בעולם אף נכלאו בשל הונאות שביצעו, כשהם מסתתרים מאחורי תיבות דואר לא מאויישות. לטענתם הם הצמיחו שיער באמצעות לייזר כשלמעשה מדובר היה בהשתלות שיער.

אנו בהיירמקס דואגים לגברים ולנשים הסובלים מנשירת שיער.החדשנות בתחום הלייזר להצמחת שיער היא עניין רציני. ולכן חברת היירמקס מתנהלת כעסק למכשור רפואי ומבוקר על ידי רשויות רגולטיביות כגון ה-FDA. אנו דבקים בנוהלי ייצור מעולים (GMP) וחייבים לעמוד בתקנים של הארגון הבינלאומי לתקינה (ISO) כגון ISO-9002 ו-12485

ב- HairMax אנו דואגים לייצר מכשיר רפואי איכותי, ולכן אנחנו מבצעים את כל התהליכים ברצינות רבה, תוך עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר בתעשייה. אנו מתמקדים בייצור מכשירי לייזר יעילים שמספקים את התוצאות הטובות ביותר לצמיחת שיער. אנו שואפים לעשות את הדבר הנכון בכל היבט של ייצור, משלוח, יעילות, שירות לקוחות. היירמקס- כי מגיע לך הטוב ביותר!

מערך לייזר לעצירת נשירה וצמיחת שיער בטכנולוגיה של היירמקס

ב-HairMax באמת אכפת לנו

למענכם, הצטרפו ליותר ממיליון משתמשי HairMax ברחבי העולם וחוו תוצאות מדהימות של צמיחת שיער

קנו עכשיו