היירמקס לעצירת נשירת שיער - מוצר מארצות הברית

הסוד האמריקאי לטיפול בהתקרחות

אם יצא לכם לבקר בארה”ב, בוודאי שמתם לב שיש מעט מאד קרחים בארה”ב.

ובכן, מה הסוד שלהם ואיך הם מונעים נשירת שיער והתקרחות?

בשנת 1999 נחשף לראשונה בחור יהודי צעיר כבן 35 לטכנולוגיית הלייזר הרך בעת שניסה דרכים שונות לטיפול בנשירת השיער שלו.

לאחר ניסוי וטעיה, הוא גילה את טכנולוגיית הלייזר פוטו-תראפיה במרפאה בסידני ולאחר סדרת טיפולים קצרה, שיערו הפך לסמיך יותר, נשירת השיער נעצרה, ועל ראשו הגיח שיער חדש, בריא ויפה.

דייויד מייקלס החליט באותו רגע ממש, להנגיש את הטכנולוגיה הזו באופן ידידותי ביותר לכלל הציבור בארה”ב ובעולם – דיוויד המציא את מברשת שיער הלייזר – היירמקס HairMax.

פיתוח מסרק הלייזר ועיצובו הארגונומי לקח מספר שנים עד שנוצר האב-טיפוס הראשון.

אך דיוויד מייקלס לא הסתפק בכך – מעבר לשאיפה שלו לסייע לכלל האנשים, הוא ביצע ניסויים קליניים בראשות מדענים מתחום הפוטו-תראפיה והצליח להוכיח ללא כל צל של ספק את יעילותו של מסרק לייזר היירמקס.

בארה”ב, מכשיר כמו היירמקס המיועד לטיפול אישי ומבטיח תוצאות, מצריך הוכחות קליניות, מחקרים מפוקחים וחשוב מכל, אישור של משרד הבריאות האמריקאי – הFDA (משרד הבריאות האמריקאי הוא המחמיר ביותר בעולם).

חודשים עברו, עשרות מחקרים נעשו, וההוכחה הגיעה – למעלה מ-90% מהמטופלים בארה”ב הצליחו להפסיק את נשירת השיער שלהם בעקבות טיפול עם מברשת השיער היירמקס. (קראו כאן אודות הוכחת הטיפול בנשירת שיער באמצעות היירמקס)

מאז ועד היום נמכרו בארה”ב למעלה ממיליון יחידות – ובבדיקה שנערכה, אחוזי ההצלחה נשתמרו לכל אורך הדרך, כלומר, למעלה מ-90% מהמטופלים דיווחו, צילמו, העידו והפכו למאושרים בעקבות הפסקת נשירת השיער שלהם.

הזמנת מכשיר היירמקס לעצירת נשירה

לא רק יעילות – גם נוחות אמריקאית בניחוח איטלקי!

אצל האמריקאים, כמו האמריקאים, יעילות המכשיר לא מספיקה – חשוב גם שיהיה נוח להשתמש במוצר.דיוויד מייקלס לא הסתפק ביצירת מכשיר מעולה ויעיל ופנה לחברת פניניפרינה האיטלקית: חברת העיצוב העתידנית המובילה (החברה עיצבה את מכוניות העתיד, ציוד ולבוש ספורט אווירודינמי, ריהוט עתידני, יאכטות מתקדמות ועוד). העיצוב של היירמקס זכה לתשומת לב מיוחדת ולפרסי עיצוב ידועים בשנים האחרונות.עיצוב ארגונומי ונוח ביותר לשימוש.

אז איך האמריקאים מטפלים בנשירת השיער שלהם? התשובה לכך פשוטה ביותר,

הם מסתרקים במסרק הלייזר היירמקס! וזהו! המסרק הזה הוכיח את עצמו בכל רחבי העולם כפטנט המושלם להצמחת שיער ולעצירת נשירת שיער.

המברשת מיועדת לנשים ולגברים כאחד והיא יעילה במיוחד.

היירמקס בישראל

בישראל שמעו על הצלחת המברשת ועד מהרה החלו לבדוק את המכשיר ולחקור את הטכנולוגיה המיובאת לישראל ע”י חברת DMT מהרצליה ; מגוון ערוצי טלוויזיה, אתרי אינטרנט ועיתונים ביקשו לבדוק האם היירמקס מועיל כל כך – הביקורות החיוביות והניסיונות הוכיחו שהאמריקאים אינם טועים – מברשת הלייזר היירמקס נוסתה והוכחה כהצלחה אמיתית ופתרון טיפול בנשירת השיער, כפי שתוכלו להתרשם מניסוי שערכו מאקו בבדיקת המכשיר ומיתר הכתבות שנכתבו בישראל על היירמקס בעמוד היירמקס ביקורות.

כפי שתוכלו להבין, הטיפול בהיירמקס אינו פולשני, אינו כואב, אינו מצריך אבחון מוקדם, והוא מתבצע במקום הכי נוח לכם – בבית שלכם. כמו כן, הטיפול עצמו קל ביותר (אבל צריך להתמיד בו).

היירמקס בישראל

בישראל שמעו על הצלחת המברשת ועד מהרה החלו לבדוק את המכשיר ולחקור את הטכנולוגיה – מגוון ערוצי טלוויזיה, אתרי אינטרנט ועיתונים ביקשו לבדוק האם היירמקס מועיל כל כך – הביקורות החיוביות והניסיונות הוכיחו שהאמריקאים אינם טועים – מברשת הלייזר היירמקס נוסתה והוכחה כהצלחה אמיתית ופתרון טיפול בנשירת השיער, כפי שתוכלו להתרשם מניסוי שערכו מאקו בבדיקת המכשיר ומיתר הכתבות שנכתבו בישראל על היירמקס בקישור הזה.

איך תדעו שמברשת היירמקס יכולה לעזור לכם בעצירת הנשירה?

המברשת תסייע לכל מי ששיערו החל לנשור ולהפוך דליל, מפרצים שהתחילו להתגלות, קרחת בפדחת החלה להופיע, על המברשת מופיעות יותר ויותר שערות לאחר סירוק וגם כשאתם פוקחים את העיניים בבוקר ומגלים שערות רבות ש”צמחו” עליה במקום על ראשיכם.

תוכלו לצפות בהדמיות של המצבים בהם היירמקס יכול לסייע לטיפול בנשירת שיער ולראות אם הוא מתאים לכם ממש בקישור הזה.

אם אתם קרחים כבר זמן רב, המברשת כל הנראה לא תוכל לסייע מאחר ששורשים מתים לא ניתן להחיות בשום צורה ודרך. יחד עם זאת, שורשים חלשים אפשר גם אפשר! מסרק הלייזר היירמקס מזרים את החמצן לשורש השערה, מחזק את השורשים ובכך מסייע בהפסקת נשירת השיער ובהצמחת שיער חדש, בריא, צפוף, עבה ומלא חיוניות.

גם אם במשפחה שלכם כולם סבלו מנשירת שיער, גם אם הקרחת עוברת בירושה מדור לדור, אפשר לעצור את המורשת הזו – הזרמת החמצן באמצעות טיפול בלייזר משנה את כללי הטבע ומסייעת לשורשי השיער להתגבר על הגנים שיירשתם מהוריכם.

כמה עולה HairMax?

ואגב, אם אתם שואלים כמה היא עולה – אז כדאי שתדעו שמברשת הלייזר עולה הרבה פחות ממוצרים ומטיפולים אחרים שמבטיחים תוצאות ולא בהכרח מקיימים (כדאי לוודא למי מהם יש FDA ומי רק אומר שיש לו FDA – זהו האישור של משרד הבריאות האמריקאי, המחמיר ביותר מבחינת התקן שלו).

ועוד משהו, למברשות הלייזר של היירמקס יש שני דגמים – כל הדגמים יעילים ביותר (בדיוק באותה מידה!), אז מה ההבדל בין הדגמים? שטח הטיפול המשפיע על משך זמן כל טיפול, כך לדוגמא, מכשיר היירמקס 9, מצריך 11 דקות טיפול (יום כן/ יום לא) ואילו היירמקס 12 מצריך רק 8 דק’ טיפול (מיועד למי שאין לו זמן).

במכשיר היירמקס 12 תמצאו גם צג דיגיטלי המסייע למעקב אחר משך הטיפול.

וזה לא הכל, בישראל ניתן לשלם ב-6 תשלומים שווים, ללא ריבית וללא הצמדה.

אז למה אתם מחכים? אם אתם סובלים מהתקרחות, טיפול של כמה דקות פעם ביומיים, יבלום את הנשירה, יעודד צמיחה מחודשת של שיער, יעלה את צפיפותו, וכל זאת בטיפול קל, ללא כאב, בקלות ובמהירות.

תוך כמה זמן רואים תוצאות?

בד”כ תוך כשישה שבועות.

בקיצור, עכשיו הבנתם איך האמריקאים לא מקריחים, שיערם מטופח, עבה, צפוף ובריא… הם פשוט משתמשים בהיירמקס (90% הצלחה מוכח מחקרית!),

למידע נוסף, הקליקו כאן או התקשרו אלינו בטלפון 077-300-50-50