טיפול בנשירת שיער - מה האפשרויות ואיך אדע מה מתאים לי?

גברים רבים יעידו כי הקרחה ונשירת שיער עלולה להיות גורם לפגיעה נפשית קשה הפוגעת בדרך בה אנו רואים את עצמנו וכמו כן ירידה בביטחון האישי וההערכה העצמית. לאורך שנים רבות התפתחו שיטות שונות ומשונות על מנת לטפל בבעיית ההקרחה. הדוגמאות הנופצות ביותר הן תוספי ותזונה וויוטמנים שונים, תכשירי שיער שונים כמו סרומים, גלים וסוגים רבים של שמפו. מלבד שיטות אלו פותחו תרופות יקרות אותן יש ליטול על בסיס קבוע על מנת לעצור את נשירת השיער כאשר המפורסמת שבהן היא המינוקסידיל. הבעיה העיקרת בנטילת התרופות, מלבד הנטל הכלכלי היא תופעות הלוואי רבות כמו בחילות, פריחות, קשקשים, שלפוחיות, צמיחת שיער באיזורים לא רצויים ועוד תופעות רבות.

מלבד התוספים היקרים והתרופות הכרוכות בתופעות לוואי לא נעימות והצורך בפתרון של “כאן ועכשיו” תהליכים קיצוניים יותר כמו ה-פי-אר-פי (PRP)  הפוצעים את הקרקפת והתהליך הכירורגי הנפוץ ביותר כיום – השתלת השיער.

כיום, השתלת שיער היא הדרך הנפוצה ביותר לטיפול בנשירת שיער. עם זאת יש לציין כי תהליך השתלת שיער מלווה בתהליך כירורגי פולשני וכואב שעלותו עשויה להגיע לעשרות אלפי שקלים מה גם שהצלחתו איננה ודאית

אז הפתרון האידיאלי לטיפול בנשירת שיער?

בדיוק כאן מכשירי ההיירמקס האמריקאים נכנסים לתמונה! מכשירי הלייזר של היירמקס לטיפול ביתי בנשירת שיער מסייעים כבר למעלה מ-20 שנה למיליוני נשים וגברים לעצור את נשירת השיער ואף להצמיח שיער חדש ללא הליך פולשני, ללא כאבים וללא הוצאת סכומי כסף גבוהים וכל זה בנוחות שבטיפול ביתי.

מסרק היירמקס - שיניים להפרדת שיער

היירמקס מוכח ב-7 מחקרים קליניים עם יעילות של מעל ל-90% הצלחה בטיפול בנשירת השיער. כמו כן, היירמקס מאושר על ידי משרד הבריאות וה-FDA האמריקאי.

האם ניתן לשלב את היירמקס עם טיפול נוסף?

בוודאי ואף מומלץ! על אף היותו היירמקס יעיל במיוחד לטיפול בנשירת שיער ישנם אנשים המעדיפים בכל זאת לפנות לפתרונות נוספים כמו תוספים והשתלת שיער. אין שום מניעה לטפל בנשירת השיער עם היירמקס גם כאשר משתמשים בשיטה נוספת.

השתלת שיער

  היירמקס או השתלת שיער?

כאשר שואלים אותנו מה כדאי יותר מומלץ לי לעשות להשתמש בהיירמקס או לבצע השתלת שיער אנו עונים בשמחה למה לא גם וגם? במידה וביצעתם השתלת שיער ואתם מעוניינים לחזק את הקשר בין שורשי השיער החדש אל הקרקפת ולדאוג כי נשירת השיער לא תחזור, עשו זאת עם היירמקס!