עוצרים את הנשירה בעזרת היירמקס או כסף חזרה

עצרו את נשירת השיער עכשיו, בשיטת הקניה הבטוחה של היירמקס!

מברשת השיער היירמקס הוכחה כיעילה ב-7 מחקרים קליניים. הטכנולוגיה הייחודית של היירמקס מיוצרת בארה"ב ע"י חברת לקסינגטון (משנת 2001). זו המברשת היחידה בה משולבת אנרגיית לייזר רך (לא אור אדום כבכל יתר המכשירים). המברשת אינה פוצעת את הקרקפת, אינה פולשנית, אינה מחדירה חומרים לראש ואינה כואבת.
זהו המכשיר היחיד בישראל בתחום הטיפול בנשירת שיער, המאושר ע"י התקן המחמיר ביותר בעולם – FDA.

אנו בטוחים בהצלחת מברשת הלייזר היירמקס: 90% הצלחה שהוכחה ב-7 מחקרים קליניים, ולמעלה מ 1.7 מיליון לקוחות מתקרחים מרוצים. לכן, אנו מספקים קנייה בראש שקט:

הצמחת שיער בעזרת היירמקס

עצרו את נשירת השיער עכשיו, בשיטת הקניה הבטוחה של היירמקס!

 • תעצור את נשירת השיער (עד לרמת הנורמה 50-100 שערות ביום)
 • תצמיח שיער חדש במקום השיער החלש
 • תעבה את כמות השיער

במידה והמברשת לא עזרה לכם, תוכלו להחזיר את המברשת אלינו, מבלי שום צורך בבדיקה, ולקבל החזר בהתאם למדיניות ההחזר שלנו.

קראו את התקנון ותיווכחו עד כמה זה פשוט.

בדקו את עצמכם - האם היירמקס מתאים לכם?

במידה ונשירת השיער שלך מונה כ 50-100 שיערות ביום, אינכם זקוקים להיירמקס – זו רמת הנשירה הטבעית של הגוף. במידה ונשירת השיער גדולה יותר, הרי שהיירמקס בהחלט יסייע לעצירת הנשירה.

 • מה מצב השיער על ראשך – צפוף אך נושר, דליל, מפרצים, או אולי קרחת?

  היירמקס יעיל ביותר בעצירת נשירת השיער ובעידוד הצמחה מחודשת של שיער. אם שיערך מתחיל להידלל, אם הנשירה לאחרונה מוגברת, אם התחלת להבחין בשבילים גדלים והולכים – היירמקס יעזור לך! יחד עם זאת כדאי לדעת: במידה ושורשי השיער מתים (כלומר במידה וישנן קרחות או מפרצים חלקים וותיקים), הרי שבאזורים אלה היירמקס לא יוכל לעזור (אין, נכון להיום, מכשיר או תרופה שיכולים להקים לתחייה שורשי שיער מתים).

 • האם נשירת השיער שלך טבעית, או נובעת ממחלה כלשהי?

  מברשת הלייזר היירמקס מסייעת במצבים של נשירת שיער טבעית, הידלדלות שיער, נשירת שיער תורשתית וכד'. מברשת הלייזר היירמקס הוכחה כיעילה גם במצבי התקרחות אנדרוגנית (אלופציה אנדרוגנית).

  יחד עם זאת, במידה והנשירה נובעת ממחלה כלשהי או כתוצאה מטיפולי כימותרפיה, נטילת תרופות וכד', הרי שמברשת הלייזר היירמקס לא תוכל לסייע לך ואנו לא ממיליצים לרכוש אותה במצבים אלה.

 • מברשת הלייזר היירמקס מצריכה טיפול רציף

  אחת ליומיים (8-11 דקות, בהתאם לדגם). הצלחת הטיפול מצריכה משמעת עצמית והתמדה – במידה ואין בכוונתך להתמיד בטיפול, אנו ממליצים שלא לרכוש את המכשיר.

 • מברשת הלייזר היירמקס היא היחידה שהוכחה כיעילה ב-7 מחקרים קליניים וב-90% הצלחה.

  ההדמיות עם הרקע הכחול שלפניכם הכחו במסגרת המחקרים – אם מצב שיערכם דומה לאחת ההדמיות עם הרקע הכחול, אתם בדרך הנכונה להצלחה:
  מפת התקרחות והתאמה לשימוש בהיירמקס

 • האם אתה מעל גיל 18, ומתחת לגיל 75?

  אלה טווחי הגילאים בהם היירמקס יעילה ביותר.

בדקת את עצמך ומצאת את עצמך מתאים למברשת השיער של היירמקס? קדימה, הזמינו עכשיו בראש שקט (לקריאת התקנון ללא אותיות קטנות, הקליקו כאן)

מכשיר היירמקס להזמנה