משתמשים אמיתיים, תוצאות אמיתיות, צמיחת שיער אמיתית

שיער חדש נולד לאחר 4 חודשים

משתמש HairMax אמיתי: לאחר שימוש ב-HairMax במשך חודשיים הופיעו הרבה שערות חדשות וקצרות. לאחר השימוש בו במשך ארבעה חודשים אני יכול לומר בבטחון ש- HairMax עובד בשבילי. חשוב גם להזכיר את השמפו והמרכך. HairMax… מוצרים מצויינים. השיער מבריק ובריא ואני נהנה מכך שיש "יותר שיער" – H.G. מגרמניה. בתמונה צמיחת שיער אמיתית של מטופל. התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות ממטופל למטופל.

HairMax סייעה למעל מליון גברים ונשים ברחבי העולם להשיג צמיחת שיער דחוסה, מלאה וחיונית יותר

הגלריה שלנו מראה תמונות לפני ואחרי של התוצאות המוצלחות של נשים וגברים, שהושגו באמצעות HairMax. תמונות אלו כוללות תמונות מחקר קליניות, תמונות מאקרו ותמונות של משתמשים. התמונות סופקו על ידי רופאים ומומחים לנשירת שיער, המציגים את התוצאות שהושגו על ידי המטופלים שלהם.

תמונות נוספות
לפני ואחרי שימוש בהיירמקס לצמיחת שיער ועצירת התקרחות

ייתכן ולא יציג תוצאות אופייניות למה שתחווה

צמיחת שיער על ידי HairMax כפי שחוו מטופלים ומטופלות

סרטוני הווידאו של HairMax מהווים דרך מצויינת להוסיף וללמוד על קו המוצרים המלא של HairMax, היא כוללת עדויות משתמשים, קטעי הדרכה בווידאו, ומידע על איך עובד HairMax/

HairMax מופיע באופן קבוע בתוכניות טלויזיה, בחדשות כולל ,טודיי שואו", "ד"ר טי.וי שואו", ו"ד"ר אוז" כמו גם בחדשות הלילה של NBC עם בריאן ויליאמס, דייטליין של NBC, "הרעיון הגדול של דוני דויטש" והמופע של רייצ'ל ריי. אם החמצתם אותנו בטלויזיה תמיד תוכלו לצפות בנו על ידי לחיצה על "כפי שנראה בטלויזיה" למטה.

בסרטון זה בטי משתפת בסיפור אובדן השיער שלה וכיצד HairMax סייע לה להצמיח מחדש את שערה. התוצאות הן אישיות ועשויות להשתנות ממטופל למטופל.

עוד סרטונים