HairMax - לטיפול מושלם בנשירת השיער!

ללקוחות היירמקס מגיע הטוב ביותר! אנחנו מבינים את ההשפעה הרגשית של נשירת השיער ואנחנו מבינים עד כמה חשוב לך למצוא פתרון שבאמת עובד!אנחנו בהיירמקס עשינו הכל על מנת להעניק את הפתרון היעיל ביותר לעצירת נשירת השיער, ולשיפור איכות חייכם.

איך משתמשים במברשת הלייזר היירמקס - סרטון הדרכה

איך משתמשים בקשת הלייזר היירמקס - סרטון הדרכה

שאלות נפוצות

תשובות לשאלות נפוצות על מכשיר היירמקס לטיפול בנשירת שיער, לנשים ולגברים

האם מברשת הלייזר היירמקס מתאימה גם לגברים וגם לנשים?

בהחלט! מברשת הלייזר היירמקס מתאימה לטיפול בנשירת שיער ובהצמחת שיער הן לנשים והן לגברים.

איך מתבצע הטיפול בהיירמקס לעצירת נשירת השיער?

הטיפול הוא פשוט ביותר – סירוק קל ואיטי של הקרקפת.

האם מלבד עצירת הנשירה, היירמקס גם מאיץ צמיחה מחודשת של שיער?

בהחלט! היירמקס מסייע לעצירת הנשירה, מעבה את השיער ומאיץ את צמיחת השיער

איך היירמקס עובד?

היירמקס הוא מכשיר ותיק ביותר – באמצעות טכנולוגייה ייחודית המבוססת על אנרגיית לייזר רך, הטיפול מאיץ את מחזור הדם בקרקפת ואת זרימת החמצן לשורשי השיער. החמצן מחזק את השורשים, עוצר את נשירת השיער ומעודד צמיחת זקיקים חדשים של שיער.

האם היירמקס בטוח לשימוש?

היירמקס הוא מכשיר אשר קיבל אישור של משרד הבריאות הישראלי ואת אישור ה-FDA (משרד הבריאות האמריקאי המחמיר). הטיפול במכשיר אינו מלווה בתופעות לוואי והוא בטוח לחלוטי לשימוש.

מה תדירות השימוש במברשת הלייזר היירמקס?

מומלץ לעקוב אחר הוראות היצרן – הטיפול במכשיר מבוצע אחת ליומיים לכמה דקות, בהתאם לדגם המכשיר.

האם המכשיר באמת מצליח?

להיירמקס למעלה מ-90% הצלחה. HairMax שיפר באופן משמעותי את איכות החיים של גברים ונשים ביותר מ-165 מדינות ע”י היפוך תהליך נשירת השיער וצמיחה מחודשת של שיער סמיך יותר ומלא חיים.

האם קיים מחקר המעיד על הצלחתו של היירמקס בטיפול בנשירת שיער?

HairMax הוא מוצר מוכח קלינית. מחקר שפורסם לאחרונה מוכיח באופן חד משמעי את יעילותו ובטיחותו של ה-HairMax LaserComb לטיפול בנשירת שיער. בשנים האחרונות בוצעו מספר מחקרים קליניים בהשתתפות 460 נבדקים בוצעו על ה-®HairMax LaserComb במרכזי מחקר רפואי נבחרים בארה”ב. במהלך תקופת המחקר, המשתתפים טיפלו בשיער שלהם פעם ביום, 3 פעמים בשבוע. מספר השערות באזור היעד נספר בתחילת המחקרים, ונספר שוב לאחר 16 ו-26 שבועות. אצל 93% מהמטופלים ניתן היה לראות סימנים חיוביים.

האם טכנולוגיית הלייזר של היירמקס יכולה למנוע נשירת שיער והתקרחות?

בוודאי! טכנולוגיית הלייזר (פוטותרפיה) של היירמקס הוכחה קלינית כמסייעת למניעת נשירה עתידית. אם אתם חוששים מהתקרחות בעתיד, הרי שטיפול עם היירמקס יכול למנוע את ההתקרחות ע”י החדרת אנרגיה לשורשי השיער, וחיזוקם (בדומה לפוטוסינתזה בצמחים)

שאלה: האם היירמקס יכול לסייע למצבים של אלופציה, ולאילו סוגי אלופציה יכול היירמקס לעזור?

מכשירי הלייזר של היירמקס נמצאו יעילים יביותר לטיפול במצבי אלופציה אנדרוגנית (Androgenetic Alopecia),הידועה גם בשם “התקרחות אנדרוגנית”. יחד עם זאת, היירמקס אינו יעיל במצב של אלופציה אראטה.

תוך כמה זמן מרגע ההזמנה אקבל את היירמקס הביתה?

אנחנו מעבדים את ההזמנה תוך 24 שעות (לא כולל סופי שבוע). לאחר אישור התשלום, אנו נשלח אליכם את המכשיר באמצעות דואר שליחים (בכפוף לאזורי החלוקה) –לרוב, המכשיר יגיע תוך 3 ימי עסקים.

אני לא בטוח שהיירמקס יוכל לעזור לי – האם אפשר להתנסות במכשיר?

בוודאי – אנו מזמינים אותך להתנסות במכשיר במשך ארבעה חודשים. במידה ולא תהיו מרוצים, תוכלו להחזיר אלינו תמורת החזר כספי (בכפוף לתקנון)

מה ארגיש במהלך הטיפול?

הטיפול באמצעות היירמקס אינו פולשני ולכן אינו מלווה בתחושות כלשהן – הלייזר הרך מעודד את זרימת הדם לשורשי השיער ומזרים חמצן לחיזוק השורשים ובכך עוצר את נשירת השיער ומעודד את צמיחתו

האם היירמקס מתאים לאנשים שעברו השתלת שיער?

בוודאי! טכנולוגיית הלייזר הרך של היירמקס (LLLT), מסייעת הן בזירוז הליך ההחלמה של הקרקפת לאחר ביצוע ההשתלה, והן, בקליטת השורשים החדשים ובחיזוקם.
כמו כן, היירמקס מסייע במניעה של נשירה נוספת של האזורים בהם לא בוצעה השתלה וכך נשמר המראה הטבעי והרציף של השיער בכל אזורי הקרקפת.
לרוב, לאחר הליך השתלה, עובר המושתל טיפול לייזר מקומי, אך עם היירמקס, ניתן להמשיך לתחזק ולשמר את השיער גם בבית, לאחר הטיפול, ולאורך זמן.