תקנון - תנאי החזרה

אנו בחברת DMT, היבואנית הרשמית של מוצרי הלייזר היירמקס בישראל, מבטיחים את שביעות רצונכם המלאה.

אם אינכם מרוצים מהרכישה או מתוצאות הטיפול באמצעות המכשיר, באפשרותכם להחזיר את המכשיר אל משרדי החברה עד 4 חודשים ממועד הקניה תמורת החזר כספי*.

על מנת להיות זכאים להחזר זה, אנו מבקשים שתעשו שימוש במכשיר, על פי מיטב יכולתכם 3-4 פעמים בשבוע, במשך 8-11 דקות ביום (בהתאם לדגם הנרכש) בכל פעם (בהתאם להוראות במדריך למשתמש), למשך 120 יום (4 חודשים).

אם לא השגת את התוצאה לה ציפית או שהתוצאה אינה משביעת רצון בתוך עד 120 יום מיום הרכישה, באפשרותך להחזיר את מכשיר ההיירמקס עבור החזר כספי. (הערה: לא תצטרכו להוכיח שהשתמשתם במכשיר בהתאם להוראות).

לצורך החזרת המכשיר, נא פנו אלינו באמצעות כתובת דוא"ל contact@hairmax.co.il לבקשת הנחיות החזרה ולקבלת מספר החזר (RAN)– לא יתקבלו החזרות ללא מספר RAN ע"ג המשלוח (שיינתן לכם עם בקשתכם להחזר המכשיר).

שימו לב שיש להחזיר את המכשיר כשהוא במצב תקין ונקי, באריזתו המקורית, בצירוף כל האביזרים הנלווים וללא שברים, בצירוף העתק חשבונית המעידה כי המכשיר נרכש ישירות מהיבואן הישראלי די.אמ.טי. בע"מ.

  • ההחזר יינתן רק למוצר נקי בצירוף כל האביזרים הנילווים, במצב טוב
  • אריזת המכשיר שלמה על כל חלקיה.
  • ההחזר אותו אנו מציעים לא כולל את עלות השילוח בסך 50 ש"ח
  • אנו מנכים מההחזר 25% מהמחיר ששילמתם

על מנת למנוע ניצול לרעה של המדיניות הנדיבה שלנו, אנו מאפשרים רק רכישה והחזרה של מכשיר אחד ללקוח.

* מדיניות החזרה זו תקפה רק לרכישה ישירה באתר www.hairmax.co.il ו/או בטלפון 077-50-50-300 / 077-3315008, או ברכישה ישירה במשרדי חברת די.אם.טי. בע"מ, ברח' משכית 8A, הרצליה פיתוח

לא יתקבלו החזרים עבור רכישות אשר בוצעו דרך קמעונאים או חנויות אחרות בארץ ובעולם.

נא בדקו את מדיניות תעודת ההחזר והאחריות הרלוונטית לקמעונאי שלכם.

עודכן בתאריך 3 אוגוסט 2020