תקנון - משלוחים והחזרות

אנו בחברת DMT, היבואנית הרשמית של מכשירי הלייזר היירמקס בישראל, מבטיחים את שביעות רצונכם המלאה.
לעיון בתנאי הפרטיות, נא הקליקו כאן.

משלוחים:
עם תום ההזמנה, ולאחר אישור התשלום, יישלח המכשיר אל הלקוח (תוך 2 ימי עסקים לכל היותר).
המשלוחים יבוצעו באמצעות שליח, עד לבית הלקוח, בתוך 2-3 ימי עסקים (בכפוף לאזור המגורים). לאזורים מרוחקים , ייתכנו משלוחים בתוך 6-4 ימי עסקים.
ניתן לאסוף את המכשיר ממשרדי החברה, בתיאום מראש, מרח’ משכית 8, כניסה A, קומה 0 , הרצליה פיתוח, בימים א’-ה’, בין השעות 09:00-17:00

החזרות
אם אינכם מרוצים מהרכישה או מתוצאות הטיפול באמצעות המכשיר, באפשרותכם להחזיר את המכשיר אל משרדי החברה עד 4 חודשים ממועד הקניה תמורת החזר כספי*.

על מנת להיות זכאים להחזר זה, אנו מבקשים שתעשו שימוש במכשיר, על פי מיטב יכולתכם 3-4 פעמים בשבוע, במשך 3-11 דקות ביום (בהתאם לדגם הנרכש) בכל פעם (בהתאם להוראות במדריך למשתמש), למשך עד 120 יום (4 חודשים).

אם לא השגת את התוצאה לה ציפית או שהתוצאה אינה משביעה את רצונך, באפשרותך להחזיר את מכשיר ההיירמקס תוך עד 120 יום עבור החזר כספי. (הערה: לא תצטרכו להוכיח שהשתמשתם במכשיר בהתאם להוראות).

לצורך החזרת המכשיר, נא פנו אלינו באמצעות כתובת דוא”ל contact@hairmax.co.il לבקשת הנחיות החזרה ולקבלת מספר החזר (RAN)– לא יתקבלו החזרות ללא מספר RAN ע”ג המשלוח (שיינתן לכם עם בקשתכם להחזר המכשיר).

שימו לב שיש להחזיר את המכשיר כשהוא במצב תקין ונקי, באריזתו המקורית, בצירוף כל האביזרים הנלווים וללא שברים, בצירוף העתק חשבונית המעידה כי המכשיר נרכש ישירות מהיבואן הישראלי די.אמ.טי. בע”מ.

  • ההחזר יינתן רק למוצר נקי בצירוף כל האביזרים הנילווים, במצב טוב
  • אריזת המכשיר שלמה על כל חלקיה.
  • ההחזר אותו אנו מציעים לא כולל את עלות השילוח בסך 39 ש”ח
  • אנו מנכים מההחזר 25% מהמחיר ששילמתם
  • הלקוח אחראי על משלוח החזרת המכשיר, ויישא בעלות החזרה זו

בכדי לקבל את ההחזר המקסימלי, המוצר צריך לחזור כשהוא נקי, עם כל האביזרים שהגיעו עם האריזה וכשהאריזה במצב טוב ועל כל חלקיה (כולל השרוול החיצוני, ללא קרעים ו/או הדבקות חיצוניות).
יש לוודא שהמכשיר נשלח אלינו בקופסא חיצונית נוספת על מנת למנוע פגיעה במכשיר ובאריזתו.

על מנת למנוע ניצול לרעה של המדיניות הנדיבה שלנו, אנו מאפשרים רק רכישה והחזרה של מכשיר אחד ללקוח.

* מדיניות החזרה זו תקפה רק לרכישה ישירה באתר www.hairmax.co.il ו/או בטלפון 077-3315008, או ברכישה ישירה במשרדי חברת די.אם.טי. בע”מ, ברח’ משכית 8A, הרצליה פיתוח

לא יתקבלו החזרים עבור רכישות אשר בוצעו דרך קמעונאים או חנויות אחרות בארץ ובעולם. נא בדקו את מדיניות תעודת ההחזר והאחריות הרלוונטית לקמעונאי שלכם.

תנאי החזרה כלליים:

בנוסף לתנאי ההחזרה המורחבים, מוצרי היירמקס הנמכרים באתר יהיו זכאים לתנאי החזר,  בכפוף לחוק הגנת הצרכן. כלומר, ניתן להחזיר את המוצרים בתוך 14 יום, ובתנאי שלא נעשה כל שימוש במכשיר/במוצר ובמידה והמוצרים באריזתם המקורית, הסגורה, ומבלי שנפתחו.

מוצרים ומכשירים שיוחזרו אלינו בתוך 14 יום מיום הרכישה, ומבלי שנעשה בהם כל שימוש ומבלי שאריזתם נפתחה, יזכו להחזר כספי, בניכוי 5%, או 100 ש”ח, הנמוך מביניהם,

בהתאם לחוק הגנת הצרכן, דמי המשלוח, במידה והיו כאלה, לא יוחזרו ללקוח.

  • תנאי לרכישה באתר כי הרוכש הינו בן 18 שנים ומעלה.

עודכן בתאריך 9 בספטמבר 2021