6 מיתוסים על טיפול בנשירת שיער בלייזר

טיפולי שיער בלייזר הם דרך בטוחה, יעילה ומוכחת מחקרית לטיפול בהתקרחות ונשירת שיער. אם שמתם לב שהשיער מתחיל להיות דליל או ישנה נשירה מוגברת של שיער, אנו מציעים להתחיל טיפול למניעת נשירת שיער בלייזר מהר ככל האפשר על מנת לעצור את תהליך הדילול, לסייע בעצירת התקדמות נשירת השיער ולהצמיח מחדש שיער שאבד. ישנם מיתוסים רבים בנושא טיפול בנשירת שיער בלייזר העלולים להרתיע אנשים רבים מלטפל בנשירת השעיר באמצעות לייזר. אנו בהיירמקס ישראל החלטנו להרים את הכפפה ולהפריח את 6 המיתוסים הנפוצים ביותר בנושא טיפול לייזר בנשירת שיער.

קשת היירמקס 41 לעצירת נשירה והצמחת שיער

מיתוס 1: טיפול בלייזר כואב

מיתוס זה הינו מוטעה ומצביע על כך שטיפול בשיער באמצעות לייזר שורף את הקרקפת או גורם לתחושה חדה וכואבת, זה פשוט לא נכון.  הלייזר המופק ממודולי הלייזר במכשירי היירמקס הינו לייזר רך (LLLT) הוא אינו מלווה בכאבים או תופעות ללואי. במקרים נדירים ייתכן שנחווה  תחושת עקצוץ קלה בעת שימוש בהיירמקס בפעם הראשונה . היירמקס הינו חלוץ בתחום מכשירי הלייזר בשימוש ביתי כבר מעל ל-20 שנה. מכשירי היירמקס נבדקו   ב-7 מחקרים קליניים המוכיחים שטיפול בלייזר ממריץ צמיחת שיער ללא תופעות לוואי מזיקות.

מיתוס 2: לייזר משפיע רק על פני העור, לא על זקיקי השיער

טיפול בנשירת שיער באמצעות לייזר מגרה את זקיקי השיער, חודר מתחת לפני העור כדי לעודד הזרמת דם, חמצן וחילוף חומרים על מנת לחזק את זקיקי השיער ולעודד צמיחת שיער חדש. הקרקפת סופגת את אור הלייזר הממוקד כך שהיא יכולה להגיע אל מתחת לעור ולטפל בשורש הבעיה. טיפול בשיער בנשירת שיער במכשירי היירמקס עושה שימוש בלייזרים ברמה רפואית אשר שונים מנורות LED. לנורות LED חסרות המיקוד והעוצמה הדרושים לחדור מתחת לקרקפת. זאת הסיבה שאנו עובדים אך ורק עם אנרגיית לייזר רך. מכשירי היירמקס שלנו כוללים דיודות לייזר הממוקמות קרוב זו לזו עבור אספקה עקבית ואחידה של לייזר לזקיקי השיער לטיפול הלייזר הטוב והמקיף ביותר.

שורש שיער

מיתוס 3: תקבלו תוצאות מיידיות עם טיפול בלייזר

לא נכון: יש להמתין 12 עד 16 שבועות כדי לראות צמיחת שיער חדשה. אל תוותרו על הטיפול גם אם מצב השיער נראה אותו הדבר בחודשים הראשונים, גירוי זקיקי השיער יכול לקחת זמן. ברגע שזקיקי השיער מקבלים את האות שהגיע הזמן לחזור לשלב הצמיחה, הזקיקים עדיין יצטרכו לעשות את העבודה של ייצור השערות האלה. על כן נדרשות סבלנות והקפדה על טיפולים קבועים. יש לבצע טיפול שלוש פעמים בשבוע (יום כן, יום לא) לקבלת התוצאות הטובות ביותר. המחקרים הקליניים של היירמקס הראו כי לאחר שישה חודשים של שימוש, שיעור הצלחה הוא 93% .

תוצאות קליניות של עצירת נשירה וצמיחה מחודשת של שיער

מיתוס 4: לייזר יכול להחזיר זקיקי שיער מתים לחיים

לא נכון: חשוב להבין כיצד פועל טיפול בלייזר בנשירת שיער על מנת שיהיה ניתן להשתמש בו כראוי. הטיפול בהיירמקס תורם לחיזוק וצמיחה של זקיקים רדומים וחלשים, ברגע שזקיק השיער מת, והזקיק אינו מייצר יותר שיער, לא ניתן להחיות אותו. כלומר, באזורים בקרקפת בהם אין צמיחה כשנה הזקיק מת ולא ניתן להחיות אותו ולהצמיח שיער חדש. לכן עדיף להתחיל טיפול בהיירמקס עם הסימן הראשון של נשירת שיער ודילול. טיפול שיער בלייזר עשוי לעזור לשמור על השיער הקיים, למזער את תהליך הדילול ולהביא לצמיחה מחודשת של שיער מלא, בריא וחזק יותר.

מיתוס 5: טיפול לייזר בנשירת שיער הוא מסובך

טיפול לייזר בנשירת שיער עם מכשירי היירמקס הינו פשוט מאוד ומותאם לשימוש ביתי. מברשות וקשת היירמקס יעילות מאוד מכיוון והם כוללות שתי שורות של שיניים המפרידות את השיער, מה שמספק ללייזר מסלול ישיר אל הקרקפת וזקיקי השיער. עם המברשת מטפלים לאט על אורך הקרקפת, תוך עצירה של מספר שניות בכל נקודה. הקשת מכסה את הקרקפת מאוזן לאוזן כך שכל מה שנדרש לעשות זה להזיז את המכשיר בהדרגה מהחלק הקדמי לחלק האחורי של הקרקפת.

פטנט הפרדת שיער - היירמקס

מיתוס 6: טיפול לייזר בנשירת בשיער הוא יקר

טיפול לייזר בנשירת שיער לא עולה הון תופעות. מחירי מברשות היירמקס מתחילים ב1,390 ש”ח בלבד ומחיר הקשת הוא 2,495 ש”ח בלבד . חשוב לזכור שמדובר ברכישה חד פעמית, ללא עלויות שוטפות כגון חלקי חילוף, תוספים או תמרוקים. תוחלת החיים של המכשירים נעה בין 10-15 שנים, כך שההשקעה כדאית במיוחד כשרוצים לשמור על זקיקי השיער בריאים לשנים רבות. במידה ואתם מעוניינים בשיטה בטוחה ונטולת כאבים לשיקום צמיחת השיער, טיפול בלייזר עם היירמקס עשוי לספק בדיוק את מה שאתם מחפשים.