מברשת לייזר לעצירת נשירת שיער ולהאצת צמיחתו

איך עובד HairMax:

  • ממריץ את אספקת החמצן וחומרים מזינים לזקיק כדי לסייע לצמיחת השיער.
  • מעודד ומעיר זקיקי שיער חלשים או רדומים
  • מחולל מהפכה בדילול השיער ומשחזר את מחזור הצמיחה הטבעי של השיער.
  • מדרבן את צמיחת השיער למלאה, צפופה וחזקה יותר.

פטנט עם שיניים להפרדת שיער

מכשירי הלייזר של HairMax כוללים פטנט מיוחד לשיניים המפרידות שיער. השיער מהווה מחסום טבעי של אור בפני הקרקפת. מנגנון הפרדת השיער (שיני המברשת), דואג להפריד את השיער וליצור שבילים כך שכמות אופטימלית של אור לייזר תגיע לזקיקי השיער ותשיג את התוצאות הטובות ביותר.

HairMax טיפול הלייזר האולטימטיבי לצמיחת שיער
פטנט מיוחד לשיניים המפרידות שיער כדי לאפשר חדירת אור לזקיקים
במכשירי לייזר אחרים, השיער חוסם את אור הלייזר מהקרקפת

כיצד טיפול באור לייזר מעודד את צמיחת השיער

טיפול הלייזר של HairMax עושה שימוש בתהליכי גירוי אנרגיית אור, הכולל אספקת אור לייזר ברמה נמוכה המעודד את זקיקי השיער לצמיחה מלאה וחזקה יותר.

כאשר האור גובר, הוא מזין את תאי זקיקי השיער, מזרים חמצן לשורשי השיער ומעודד את צמיחתו.
מברשת הלייזר מפחיתה את דילול השיער, ומשחזרת את מחזור הצמיחה הטבעי של השיער שלך כדי לסייע לו לגדול באופן מלא, צפוף, ארוך וחזק יותר!
צמיחת שיער בריאה
עידוד צמיחה על ידי HairMax
זקיקי שיער מוחלשים

טיפול באור לייזר לעידוד צמיחת שיער

מחזור צמיחת השיער

כדי להבין טוב יותר את היתרונות של טיפול נשירת השיער שלך עם מכשירי לייזר היירמקס, כדאי להבין תחילה את שלבי מחזור צמיחת השיער. התמונות להלן ממחישות את השלבים השונים:

מחזור צמיחת השיער מורכב משלושה שלבים: צמיחה (Anagen), מנוחה (Telogen) ומעבר (Catagen). בכל זמן נתון, 10-20% מהשיער שלך נמצא בשלב Catagen או Telogen הממתינים לשפוך ולהחליף בשיער Anagen פעיל (בדומה לאופן שבו שן תינוק נדחפת על ידי שן קבועה). HairMax ממריצה וממריצה זקיקי שיער במעברי קטגן (מעבר) וטלוגן (מנוחה) הגורמים לשיער חדש של Anagen.

מחזור צמיחת השיער

 • א. ב"שלב הצמיחה" או "שלב האנגאן" השיער גדל בסנטימטר לחודש בתקופה שבין שנתיים עד שמונה שנים. HairMax מביא באמצעות אספקת אנרגייה לצמיחת שיער בריא ומלא.
 • ב.ב"שלב המנוחה" או "שלב טלוגן", השיער מפסיק לגדול למשך חודשיים עד ארבעה ואז נושר. HairMax מביא לצמיחה מחדש של השיער.
 • ג. HairMax מסייע לפלומת השיער להפוך לסמיכה ובוגרת יותר.
 • ד.השורש מת ואי אפשר להציל אותו.

HairMax: החלוצים לשימוש ביתי בטכנולוגיית לייזר לצמיחת שיער

HairMax הוא תוצאה של שני עשורים במחקר ופיתוח שהביאו ליצירתו של לייזר בעל עצימות נמוכה המאפשר הצמחת שיער. המכשיר בטוח, יעיל וקל לשימוש. מכשירי הלייזר של HairMax היו הראשונים לקבלת אישור FDA הן במכשירים הרפואיים והן במכשירים לשימוש ביתי, שנועדו לעידוד צמיחת השיער וטיפול בנשירת שיער אצל גברים ונשים כאחד.

HairMax פועלת באמצעות תהליך המכונה Photo-Biostimulation הדומה לתהליך הפוטוסינתזה בצמחים. מכשיר הלייזר של HairMax מנצל את יכולת הפוטותרפיה של הלייזר המספק אור גלוי בספקטרום האדום. אנרגיית האור הטיפולית מזינה את זקיקי השיער ומעודדת גדילה, מאריכה את שלב צמיחת השיער, מסייעת בשיקום מחזור צמיחת השיער כך שיוביל לצמיחת שיער חדשה עם צפיפות מוגברת מלאה, חיונית ובריאה.